Promocja kierunku Ratownictwo Medyczne

dr E. Grygorowicz

mgr M. Rut

mgr B. Andrejańczyk

Działania, które zostaną podjęte w ramach promocji kierunku:

1. Targi Edukacyjne – uczestnictwo we wszystkich organizowanych przez AP targach w ramach promocji kierunku.
  2. Targi edukacyjne – Słupski Inkubator Technologiczny.
  3. Organizacja i udział w Manewrach Ratowniczych w okresie marca – kwietnia 2015 roku w Darłówku.
  4. Współpraca z WOPR Powiatu Sławieńskiego w zakresie ćwiczeń z ratownictwa wodnego i medycznego, pokazów i manewrów ratowniczych.
  5. Współpraca z WOŚP w rejonie Powiatu Słupskiego i Powiatu Sławieńskiego w zakresie pokazów ratownictwa i zabezpieczenia imprez w zakresie przedmedycznym.
  6. Udział i organizacja pokazów ratownictwa przy okazji uroczystości studenckich m.in. Festiwalu Bałtyckiego, prezentacja wyposażenia pracowni w ramach dni otwartych Uczelni.
  7. Prowadzenie szkoleń dla ratowników z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy oraz dla ratowników medycznych Kurs Doskonalenia Ratowników Medycznych.
  8. Promocja kierunku poprzez wykład i pokaz pierwszej pomocy w I Liceum Ogólnokształcącym w Sławnie oraz Zespole Szkół Agrotechnicznych w Sławnie.
  9. Uczestnictwo studentów Ratownictwa Medycznego w zawodach międzyuczelnianych z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy w Kostrzyniu, maj 2015 rok.